Ajanda

Müzikle ilgili etkinlikleri takip edebilmeniz için , detaylı bir etkinlik ajandası oluşturduk. Buradan son etkinliklere dair bilgi edinebilirsiniz.

Trend Show’08

4 Pespembe Gün Trend Show’da sizi bekliyor:
Trend Show
bu sene 25–28 Ekim 2007’de!

Yılın en yeni ürünlerinin tanıtıldığı ve birbirinden eğlenceli etkinliklere ev Sahipliği yapan gençlik festivali Trend Show, bu yıl erken çatlıyor ve 25–28 Ekim 2007 tarihleri arasında geri dönüyor. Vodafone ana sponsorluğunda Lütfi Kırdar’da düzenlenecek olan Trend Show’08; konserleri, gösterileri, aktiviteleri, oyunları, imza saatleri, atölyeleri ve yüze yakın genç markanın yenilikleri ile gençlere bir kez daha unutamayacakları 4 gün yaşatacak.

15 Muhteşem Konser
30 Gösteri & Workshop
100’e yakın genç ve trend markanın yenilikleri

KONSERLER:

Duman, Nev, Hayko Cepkin, Göksel, Gripin, Aylin Aslım, Sagopa Kajmer, Aslı
New Comer’s Stage (Malt, Gökçe, Kreş, Üçnoktabir, Grizu, Buz, İstanbul Attack)
Coverfest Müzik Yarışması Finali
Üç sene boyunca yüz elliden fazla genç markayla müzik dünyasının en önde gelen isimlerini Türkiye’de hiç görülmemiş sahne şovları, yarışmalar ve etkinliklerle aynı çatı altında toplayan Trend Show yine kendine yakışır bir organizasyonla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Bu sene de 70 bini aşkın gencin ziyaret etmesi beklenen Trend Show08′nin sahne performanslarında yine pop, rock ve rap müziğin en önemli isimleri var

DUMAN: Türkiye’de rock müzik sahnesinin en önemli isimlerinden olan ve gençlerin Trend Show sahnesinde en çok görmek istediği gruplar arasında ilk sıraları kimseye kaptırmayan Duman, Trend Show’08’de gençlere müzik ziyafeti verecek.
NEV: Yeni albümünü Eylül ayı başında çıkaran Nev de bu yıl ilk defa Trend Show’da olacak. Yıllardan beri gerek imza attığı albümler, gerekse muhteşem sahne performansıyla büyük bir hayran kitlesi olan Nev, yeni albümünden şarkılarının da yer alacağı repertuarıyla gençleri coşturacak.
HAYKO CEPKİN: Sıra dışı görüntüsü, kendine has duruşu, teatral öğeler içeren sahne performansı ve söz, beste, aranjeleri tamamen kendine ait albümleri “Sakin Olmam Lazım” ve “Tanışma Bitti” ile alternatif müzikte kısa sürede önemli bir edinen Hayko Cepkin, Trend show08’de hayranlarını coşturmaya devam edecek
GÖKSEL: Kendine has yorumu ve değişik ses rengi ile büyük bi çıkış yakalayan ve geniş bir hayran kitlesi edinen Göksel ilk kez Trend Sahnesi’ne çıkacak ve hayranlarıyla buluşacak.
GRİPİN: Rock müzik dünyasının en başarılı performans gruplarından biri olan Gripin, 2007 yılında fırtına gibi estikleri son albümleriyle Trend Show08 ana sahnesinde yer alacak
AYLİN ASLIM: Türk Rock müziğinin önemli kadın seslerinden olan Aylin Aslım da Trend Show sahnesinde yerini alacak
SAGOPA KAJMER: Rap müzik dünyasının önde gelen isimlerinden Sagopa Kajmer, kitleleri peşinden sürükleyen şarkıları ile Trend Show’da olacak.
ASLI: 2007 Mart Ayında “Söylediğim Şarkılarda Saklı” adlı 3.albümünü müzikseverlerin beğenisine sunan ve “Dans Etmeye ihtiyacım var” parçası ile hit listlerde uzun bir süre yerini alan Aslı da ilk kez Trend Show’a konuk olacak.

NEW COMER’S STAGE: Gençlerin değer verdiği, sahip çıktığı, şarkılarını ezbere bildiği, devamlı takipçi kitlesini artıran 7 isim/grup Perşembe – Cuma – Cumartesi günleri Trend Show08 Alternatif sahnesinde sahne alacaklar.
Grup isimleri Gelince; Malt, Gökçe, Kreş, Üçnoktabir, Grizu, Buz, İstanbul Attack
COVERFEST: Artık bir Trend Show geleneği haline gelen Coverfest amatör müzik grupları yarışmasının finali yine Trend Show’un son günü ana sahnede gerçekleşecek.

Biletler için: biletix.com


Ezginin Günlüğü konseri
Mekan: Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi – İstanbul
Tarih : 30 Ekim 2007
Saat:20:00
Fiyat: Tam 7.00 YTL , Öğrenci 4.00 Ytl
Biletler için :biletix.com

Anathema konserleri

Mekan: Yeni Melek Gösteri Merkezi – İstanbul
Tarih: 26 Ekim 2007
Saat:21:00 / kapı açılış: 17:00,
Fiyat: balkon:41:00Ytl salon:29.5 YTL
Biletler için::biletix.com

Mekan: Soyer Kültür Sanat Fabrikası – İzmir
Tarih: 27 Ekim 2007
Saat: 21:00 / kapı açılış: 19:00
Fiyat: 29.5 YTL
Biletler için:biletix.com

Mekan: Anadolu Gösteri Kongre Merkezi – Ankara
Tarih: 28 Ekim 2007
Saat: 21:00 / kapı açılış: 19:30
Fiyat: sahne önü: 41 YTL / salon: 29.5 YTL
Biletler için:biletix.com

3 Yorum - “Ajanda”

  1. cuma günüüü dumann var gitmem gerenk :)

  2. ben gittim o konsere süperdiii… =) =) =)

  3. bu dergiden bugün haberm oldu we merak ediyorum nedn sebo konserleri die bir bölümün olmadığınıı. konserlerden haberdar olabilmek adına söledim. ama dergi süper sebo hayal ötesi daha ne denirkii (:(:

Yorum Yaz