Giriş

Öncelikle gecikmeli de olsa herkese tekrar Merhabalar..

www.sebokolik.com olarak
“Şebnem Ferah nereye,biz oraya” diyerek çıktığımız yolda, attığımız dergi adımının 2.etabındayız. 1.sayımızın üzerinden bayağı süre geçmesine rağmen,uzun uğraşlar sonucunda güzel bir sayı daha hazırlamaya çalıştık.

Dergide yine amatör müzisyen arkadaşlarımızı,yeni çıkan albümleri,özel dosyaları bulabilirsiniz.Ayrıca Şebnem Ferah ile ilgili sayfa sayımızı da arttırdık.Dergiyi yayına çıkarırken,Buket Doran(Buket ablamız) hala röportajı yollamamıştı ama,yolladığında anında onu da ekleyeceğiz.Bize yardımcı olan herkese yüzlerce kez teşekkürler.

Amatör Müzik konusundaki hassasiyetimiz devam ediyor.Bu sayı itibariyle amatör müzik sayfalarımız da bir e-dergi sayfası standartlarında.Artık tanıttığımız amatör müzisyenlerin video kliplerini aynı sayfada izleyebileceksiniz.Müzisyen Dünyası bölümümüz de yeniliklerimiz arasında.Daha fazlası için 2.sayı yolculuğuna çıkmaya hazır olabilirsiniz.

2.sayıyı okurken size keyifli yolculuklar…

Bize ilham veren Şebo ve ekibine sevgilerle…

Sertan Kartal- HipeRoCKtif-Baos-Bozuk Kalem-Devilcrazy

12 Yorum - “Giriş”

 1. güsel dergi olmuş gercekten benim hoşuma gıttı

 2. harıka olmus gercekten ellerınıze saglık

 3. süper olmuş emeğinize sağlık

 4. gerçekten takdire şayan bir dergi hazırlamışsınız ellerinize sağlık.

 5. harika otesi bi sey iyiki varsın şebo

 6. dergiyi yapan arkadaşlara saygılarımı sunarım elinize yüreginize saglık . büyük öz veriyle içtenlikle yapmışsınız devamını dilerim .
  şeboyu yüceltme sırası sizde ve görüyorumki güzel bi şekilde temsil ediyorsunuz şeboyu sizler oldukça gözlerimiz arkada kalmaz

 7. seni seviyorum şebnem… dergiyi hazırlayan tüm ekibi kutluyorum. başarılar

 8. Basarılar arkadaslar tebrik ederim
  SENİ COK SEVİYORUZ SEBOOOOOOOOOOO

 9. şebnemciğim senin yaptığın herşey çok güzel aynı seningibi seni çok ama çoooooook seviyorum bence dünya üzerindeki en iyi rakçı sensin,seninle oturup konuşmayı günlük yaşantını görmeyi o kadar çok isterdimki bilemezsin,artık hayatımı senin şarkılarına göre sürdürüyorum SENİ ÇOK AMA ÇOOOOOOOOKKKK SEVİYORUM…………..

 10. gerçekten güsel olmuş dergi ellerinize sağlıkk ……..dergiyi hazırlayan tüm ekibide kutluyorum bravo…..

 11. Tebrikler, başarılarınızı devamını dilerim

 12. çok güzel olmuş gerçekten elinize emeğinize sağlık…şebooo seni çokkk seviyorumm…

Yorum Yaz