Giriş

Uzun bir aradan sonra tekrar merhabalar…

www.sebokolik.com olarak “Şebnem Ferah nereye,biz oraya” diyerek çıktığımız yolda, dergi adımının 3.etabındayız..2.sayı sonrası birçok değişim geçirdik ve bu da derginin bu sayısına çok yansıdı.Umarım güzel yansımalar olmuştur.

Bu sayıda daha önce yer alan bir çok bölüm yine aktif olarak yer almakta,ancak sürekli yerinde saymak yerine daha kapsamlı bir oluşum olmaya çalıştığımızdan sayfa sayımız bu sayı itibariyle 32. Aslında kafamızdaki proje 48 ila 64 arasında,ama her zaman istediğimiz olamıyor tabii ki.Kapsamın artmasıyla beraber,yeni sayfalar da eklendi.İlk sayıda eklemeye çalışıp da ekleyemediğimiz , “öğrenci gözüyle” sayfası, bir albümü bizzat albüm sahibinin yazısıyla tanıtma, kendi kültür değerlerimize değinme…gibi imkanları gerçekleştirdik.

Röportaj olarak da ilk sayımızdaki gibi dolu doluyuz ve daha da büyüyerek ilerliyoruz..Çilekeş ve Cem Adrian, son albümleriyle konuklarımız oldular..Bu sayıda özel olarak ağırlık verdiğimiz konu ise,müzisyenlerin dünyası.Bu konuda Umut Töre,Ilgın Ayık ve Ayşegül İnci bu sayı konuklarımız oldular..

Amatör müzik hassasiyetimiz ise devam ediyor.Bu konuda ilginç bir gelişme yaşadık,1.sayıda “Patlamaya Hazır” diye nitelendirdiğimiz CinSeddi Albüm haberiyle geldi..Aynı şansın 2.ve 3.sayıdaki “Patlamaya Hazır” gruplarına gülmesi dileklerimizle..

Son olarak..Şebokolik Dergi hızla büyüyor ve ilk 2 sayısı ile 20 bini aşkın okuyucu kitlesine ulaştı..Sizleri de 4.sayı hazırlanmasında aramıza bekleriz..

3.sayı yolculuğuna başlayabilirsiniz..Sevgilerle..

SertanKartal-HipeRoCKtif-WicceMoiselle-SercanKartal-Delgeç

9 Yorum - “Giriş”

  1. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. eminim diğer arkadşlar da benimle aynı fikirdedirler.. o yüzden çoğul konuşmak istiyorum: Emekleriniz için teşekkür ederiz.. diğer sayılarda da başarıyı yakalamanız ve büyüyerek ilerlemeniz temennisiyle…

  2. böyle aktivitelerle ilgilenip bizlere ulaştırdığınız için teşekkürler hepinize … şebo nereye..biz oraya…

  3. başarıların devamı için şebokoliklerede ihtiyacı var;)

  4. slm arkadaşlar,bu dergide emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum şebo nun antalya da konseri olup olmadığı konusunda bilgisi olan varsa yardımcı olursa aşırı sevinirim

  5. bu dergiyi yapan iyiki yapmış ve iyiki var valla şebokolikler(yani bn)için süper olmuş allah uzun ömürler versin bunu yapanlara ki bizde bu bilgilerden bahrum kalmayalım=)))))

  6. şeboyu hep hayatımdan bir parça olarak görmek istiyorum arkadaşlar süpersiniz emeğinize ağzınıza sağlık…

  7. Bu dergi de emeği geçmiş olan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür..bizleri şebo ile buluşturmaya, ondan heberdar olmamıza gösterdiğiniz saygı için de bir kez daha teşekkürler..

  8. bu dergiyi çok beyeniyorum ve hep okuyarum çok teşekkür ederim herkeze ve bir şebokolikler iççin çok iyi teşekkürler

  9. arkadaşlar süpersiniz.bizlere şebodan hep haberdar ediyosunuzz…ŞEBO NEREYE BİZZ ORAYAA…

Yorum Yaz