Rock Müzik Haberleri


Emre Aydın Mtv ödüllerinde “Avrupa’nın En iyi Sanatçısı” ödülünü aldı..
Emre Aydın, İngiltere’nin Liverpool kentinde yapılan MTV Avrupa Müzik Ödülleri töreninde, “Avrupa’nın en iyi sanatçısı” ödülünü kazandı.
MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde tüm ülke birincilerini sollayarak birinci olmayı başaran Emre Aydın’a ve fanlarına tebrikler..


Patlamaya Hazır “Cinseddi”, “Herşeye Evet Diyemem” albümüyle patladı..

İlk sayımızda özel olarak ağırladığımız ve “Patlamaya Hazır” diye nitelendirdiğimiz Cinseddi grubu üzerinden 1 sene geçmeden,ilk albümleriyle müzik marketlerdeki yerini aldı.Albümün klip çekilen ilk parçası ise “Süslü” isimli parça.

Bijen Rahimi, Ogün Sanlısoy’un ekibinden ayrıldı..

Şebokolik Dergi sayı 2′de misafir ettiğimiz Bijen Rahimi, 3 senedir Ogün Sanlısoy’un ekibinde çalıyordu.Ancak geçtiğimiz ay,(Eylül 2008) Ekipten ayrıldı.Myspace sayfasından bir açıklama yaparak durumu bildiren müzisyen,başta Ogün Sanlısoy olmak üzere çalıştığı tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ettiğini belirtti.Bijn Rahimi şimdi ise, Tuşe grubunda müzik hayatına devam ediyor..

Öztürk, “Gülümse” şarkısını kliplendirdi..

Geçtiğimiz sene çıkan albümüyle 2.sayımızda konuğumuz olan Öztürk, albümde yer alan “Gülümse” adlı parçasına klip çekti.Klipte elinde gitarıyla giriş yapan Öztürk’e eşlik eden ve gitar çalan maskot ise klipte dikkat çeken ögeler arasında.Gülümse parçasının yer aldığı albümde, “Gitme” ve “Aldırma” parçaları da kliplendirildi.Albümde ise Özlem Tekin, Mustafa Kemal Öztürk (Badem) ve Gökalp Ergen gibi kişilere birlikte çalıştığı şarkılar bulunmakta.Bizim favorimiz ise, “Ben Uyurken” isimli parça..

Almora “Tılsım” şarkısını kliplendirdi..

“Kıyamet Senfonisi” adlı albümüyle büyük beğeni toplayan ve 2.sayıda ağırladığımız Almora, albümden 2.klip olarak “Tılsım” isimli şarkıyı  seçti.
Yönetmenliğini İmre Haydaroğlu’nun, Sanat Yönetmenliğini ve konsept tasarımını ise Özlem Canözer’ in üstlendiği klibin tüm çekimleri İstanbul Oyuncak Müzesi’nde gerçekleştirildi.
Bizim kliple ilgili notumuz ise, klipte gezinen beyaz elbiseli ablamızın, harika bir oyunculuk yapması..

3 Yorum - “Rock Müzik Haberleri”

  1. qüzeL oLmuş tebrikLer ..!

  2. site yöneticilerinden ricam konser duyuruları konusun da bizi önceden bilgilendirirsenii çook sevinirim şimdiden tebrik ederim

  3. çookk güzel olmuş tebrik ederim.şebnem ferah hakkında bir çok bilgi belkiyorum

Yorum Yaz