Amatör Dünyadan Son Haberler


Lora-Dramatik Fahişe

İlk albümleri “Bir Kadının Portresi” ile müzikseverlerle buluşan Lora grubu 2.video kliplerini albümün ön plandaki parçalarından “Dramatik Fahişe’” ye çekti.. 20 kişilik bir ekiple,8 gün boyunca Rumeli hanı ve Beyoğlu sokaklarında, performans çekimlerinin de Kemerburgaz’da çekildiği klip; egoist bir kadını, günlük yaşamını ve grup elemanlarıyla ilişkilerini esas alıyor. İlk video kliplerinde grup dinleyicilerinin gözükmemesi tepki almış olacak ki, yarı klip, yarı performans şeklindeki video kliplerinde kendilerini izliyoruz…

Orjin tam gaz devam ediyor..
Cahit Kılınçel(basgitar&geri vokal), Tacettin Ecevit (piyano&gitar&vokal), Bilge Kağan Etil(vurmalı çalgı&synth)’ den oluşan ‘Orjin’ grubu çalışmalarına tam gaz devam ediyor.
‘Kal’, ‘Bir Gül Bir Ağla’ ve ‘Kim Bilir’ adlı demoları Myspace sayfasında dinleyiciyle buluşan Orjin, 12 Mayıs 2009 saat 20.00’da Konya Diltaj Koleji Bahar Şenlikleri’nde canlı performans sergileyecek ve ardından 13 Mayıs 2009 saat 20.00’da ise Gazi Üniversitesi Bahar Şenlikleri’nde olacak! http://www.myspace.com/orjin adresinde canlı performans videosunu da yayınlayan Ankara kuruluşlu amatör müzik grubunu İstanbul’da da görmeyi diliyoruz(:


Abaküs’den yeni demo…

Geçmiş sayımızda konuk ettiğimiz ve desteklediğimiz, vokalde Umut Gürışık, davulda Arman Attar ve gitarda Ali Nevzat Pınarcık’ın bulunduğu ‘Abaküs’ grubunun yeni demoları olan “Melek”, grubun myspace sayfasından dinleyiciye sunuldu.

Gizli Özne Rock’n Dark yarışmasında 1.oldu..
Takip ettiğimiz amatör gruplardan Gizli Özne Rock’n Dark yarışmasından 1.likle döndü..Grubu kutlar, başarılarının devamını dileriz..

Panzer’den yeni single..
Takip ettiğimiz ve bu sayıda ağırladığımız gruplardan Panzer, “Terör” isimli yeni single çalışmaları ile dinleyenleriyle buluştu..

1 Yorum - “Amatör Dünyadan Son Haberler”

  1. severim severim amatör piyasayı severim (:

Yorum Yaz