Sayı 10


Şebokolik Dergi Sayı 10 yayında !

2007 yılında amatör bir dergi olarak yayın hayatına başlayan,4.senesinde yüzbinlerce kişinin takip ettiği bir dergi haline gelen Şebokolik Dergi’nin yeni sayısı tam 80 sayfa!

10.sayının konukları Epica, Badem, Jehan Barbur, Ozan Tügen, Deniz Gönen, Aydilge Sarp ve birçok rock müzisyeninin“Abi”si Sedat Yıldırım Sarıcı.

Şebokolik Dergi’nin yeni sayısında “Unirock” kapsamında Türkiye’ye gelen Epica ilk konuğumuz oldu. Isaac Delahaye(gitarist) Epica adına canlı canlı sorularımızı yanıtladı. Ayrıca 3b isimli albümleriyle Badem ve Hayat isimli albümü ile Jehan Barbur diğer konuklarımızdı. Aydilge Sarp ise yeni albümü “Kilit”in hikayesini ve albüm sürecinde yaşananları sadece Şebokolik Dergi okurları için anlattı.

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız Sedat Yıldırım Sarıcı özel dergisinden, “Abi” Sedat Sarıcı’nın Şebnem Ferah’a yanıtı ve Volvox grubundan bugüne Şebnem Ferah anlatımı da sizlerle olacak.

Bu kadar mı? Şebnem Ferah’ın Bursa,Ankara,İzmir ve İstanbul konserleri…Şebnem Ferah’ın ekibinden Ozan Tügen röportajı ve geçtiğimiz aylarda Metin Türkcan ile evlenen Deniz Gönen röportajı da sizlerle. Ayrıca Keşfedilmeyi bekleyen 2 isim…En yeni haberler,en yeni filmler ve çok daha fazlası Şebokolik Dergi Sayı 10′da sizleri bekliyor..

10.sayımıza dek 2 milyona yaklaşan izlenme rakamına ulaşmamızda bizlerden desteğini esirgememiş tüm Şebokoliklere tekrar teşekkürler.Şebnem Ferah nereye,biz oraya.Daima!

6 Yorum - “Sayı 10”

  1. hayırlı olması dileğiyle… :) ))

  2. [...] : http://dergi.sebokolik.com/sayi-10 adresinden dergimizin 10.sayısını http://dergi.sebokolik.com/ adresinden ise Şebokolik [...]

  3. Bence çok hoş olmuş :)

  4. Çok başarılı olmuş.Tebrik ederim.

  5. bu şebnem fanlarına inanamıyormm :D gerçkten sewmek dedikleri bu olsaa grkk :)

  6. bu şebnem fanlarına inanamıyormm gerçkten sewmek dedikleri bu olsaa grkk
    +1

Yorum Yaz