TDV Dergi


Merhabalar Şebokolikler.

Bildiğiniz üzere Şebnem Ferah’ın “Benim Adım Orman” albümüne özel bir konsept ile albüm özel sayısı ürünü yayınlamıştık. Albümün gelişim aşamaları [kayıt,mix,mastering], albümün tasarım aşaması, albümün gala konserleri,tv programları,şarkıları kısacası her şeyini bulabileceğiniz bir üründü.
http://issuu.com/sebokolikdergi/docs/sayi6 adresinden hala okuyabileceğiniz bu ürün gün itibariyle 571 bin küsür izlenme sayısına ulaşarak,bizim beklemediğimiz bir başarıya ulaşmıştı.Buraya kadar Şebokolik Dergi ile alakalı kısmımız…

Aradan geçen süre içerisinde 7-8-9.sayıları yayınladık ve birçok röportaj gerçekleştirdik.Bunlardan İtalyan grup Theatres des Vampires isimli grup ile fikir alışverişi sırasında bu albüm özel sayısı konseptini konuşma fırsatımız olmuştu.O gün başlayıp filizlenen bu fikir bugün yepyeni bir ürünle karşınızda. Theatres Des Vampires isimli grubun Moonlight Waltz ismiyle yayınladığı bir albümleri var bu albümün tanıtım aşamasına, Şebomuza yaptığımız özel konsept ile katkıda bulunduk. Yine albümdeki emeği geçen kişiler ve fan gruplarının yorumları gibi özel bölümler yer aldı.

Dergimiz ingilizce yayınlandı ve ilgili grubun ayrı ayrı ülkelerinin fan grupları(kolombiya-rusya vb…) bizim ekibimizde yer aldılar.

Yorum Yaz